1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
    ul. gen. Józefa Hallera 12 – Nowy Bytom
    Dyrektor: Iwona Dutkiewicz
    tel. 322 487 612, BIP Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
     
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
    ul. Gwarecka 2 – Bykowina
    Dyrektor: Iwona Czusz
    tel. 322 407 668, BIP Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Wyplera
     
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Joanny Schaffgotsch-Gryzik
    ul. Cypriana Norwida 10 – Ruda
    Dyrektor: Katarzyna Gul
    tel. 322 484 589, BIP Szkoły Podstawowej nr 3 im. Joanny Schaffogotsch-Gryzik
     
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy
    ul. Lwa Tołstoja 1 – Nowy Bytom
    Dyrektor: Grażyna Kukiełka
    tel. 322 486 934, BIP Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy
     
  5. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie
    ul. Bytomska 8 – Orzegów
    Dyrektor: Bożena Stefaniak
    tel. 322 483 118, BIP Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie
     
  6. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza
    ul. 1 Maja 173 – Wirek
    Dyrektor: Katarzyna Bartoń-Lorek
    tel. 322 420 940, BIP Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza
     
  7. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Miłośników Ziemi Śląskiej
    ul. Główna 1 – Wirek
    Dyrektor: Marzenna Widuch
    tel. 322 486 55, BIP Szkoły Podstawowej nr 8 im. Miłośników Ziemi Śląskiej  
     
  8. Szkoła Podstawowa nr 11 Specjalna im. Świętego Jana Pawła II
    ul. Bielszowicka 108 – Bielszowice
    Dyrektor: Anna Dąbrowska
    tel. 322 420 107, BIP Szkoły Podstawowej nr 11 Specjalnej im. Świętego Jana Pawła II
     
  9. Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna im. Świętego Łukasza
    ul. Tadeusza Sygietyńskiego 6 – Wirek
    Dyrektor: Wiesław Jagielski 
    tel. 323 400 010, BIP Szkoły Podstawowej nr 12 Specjalnej im. Świętego Łukasza
     
  10. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Alfreda Szklarskiego
    ul. ks. Józefa Niedzieli 61 – Bielszowice
    Dyrektor: Jolanta Sroka
    tel. 322 420 955, BIP Szkoły Podstawowej nr 13 im. Alfreda Szklarskiego
     
  11. Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków
    ul. Energetyków 15 – Halemba
    Dyrektor: Piotr Prencel
    tel. 323 408 303, BIP Szkoły Podstawowej Sportowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków  
     
  12. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka
    Budynek A:  ul. Kukułcza 4 – Wirek
    Budynek B:  ul. Obrońców Westerplatte 2a - Wirek
    Dyrektor: Anna Sekta
    tel. 322 423 437, BIP Szkoły Podstawowej nr 16 im. Janusza Korczaka
     
  13. Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego 
    ul. Szkolna 22 – Bielszowice
    Dyrektor: Agata Ociepka 
    tel. 322 420 961, BIP Szkoły Podstawowej nr 17 im. prof. Jana Karskiego
     
  14. Szkoła Podstawowa nr 18 im. ks. Konstantego Damrota
    ul. Ignacego Łukasiewicza 7 – Kochłowice
    Dyrektor: Grażyna Miliczek
    tel. 322 437 829,   BIP Szkoły Podstawowej nr 18 im. ks. Konstantego Damrota
     
  15. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Marii Konopnickiej
    ul. Wyzwolenia 11 – Kochłowice
    Dyrektor: Katarzyna Szuba
    tel. 322 428 686, BIP Szkoły Podstawowej nr 20 im. Marii Konopnickiej
     
  16. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty
    ul. ks. Ludwika Tunkla 125 – Kochłowice
    Dyrektor: Agnieszka Kolasa
    tel. 322 439 090, BIP Szkoły Podstawowej nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty
     
  17. Szkoła Podstawowa nr 22 im. Jana Stefana Dworaka
    ul. Ratowników 15 – Nowy Bytom
    Dyrektor: Damian Pajonk
    tel. 322 486 132, BIP Szkoły Podstawowej nr 22 im. Jana Stefana Dworaka
     
  18. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Brzechwy
    ul. 11 Listopada 15 – Bykowina
    Dyrektor: Aleksandra Kempa 
    tel. 322 408 200, BIP Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Brzechwy
     
  19. Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich
    Budynek A:  ul. ks. Pawła Lexa 3 – Halemba
    Budynek B:  ul. ks. Pawła Lexa 14 - Halemba
    Dyrektor: Klaudia Rolnik
    tel. 322 422 967, BIP Szkoły Podstawowej nr 24 im. Powstańców Śląskich
     
  20. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II
    ul. Ludwika Zamenhofa 12 – Halemba
    Dyrektor: Wojciech Kołodziej 
    tel. 322 426 523, BIP Szkoły Podstawowej nr 27 im. Jana Pawła II
     
  21. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Wincentego Janasa 
    ul. Ryszarda Sprusa 4 – Ruda
    Dyrektor: Karina Fijałkowska
    tel. 322 481 283, BIP Szkoły Podstawowej nr 28 im. Wincentego Janasa
     
  22. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Karola Miarki
    ul. Chryzantem 10 – Ruda
    Dyrektor: Marek Kasprzyk
    tel. 322 430 503, BIP Szkoły Podstawowej nr 30 im. Karola Miarki
     
  23. Szkoła Podstawowa nr 35 Specjalna 
    ul. Magazynowa 35a – Ruda
    Dyrektor: Ilona Milik
    tel. 322 481 271, BIP Szkoły Podstawowej nr 35 Specjalnej
     
  24. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliusza Słowackiego
    ul. Bytomska 45 – Orzegów
    Dyrektor: Iwona Skrzypczyk-Sikora
    tel. 322 481 289, BIP Szkoły Podstawowej nr 36 im. Juliusza Słowackiego
     
  25. Szkoła Podstawowa nr 40 im. Karola Goduli
    Budynek A:  ul. Joanny 13 - Godula
    Budynek B:  ul. Bytomska 1 - Godula
    p. o. Dyrektora: Bronisław Wilk
    tel. 322 481 288, BIP Szkoły Podstawowej nr 40 im. Karola Goduli
     
  26. Szkoła Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich
    ul. Jana Gierałtowskiego 15 – Ruda
    Dyrektor: Mariola Kajzer
    tel. 322 481 828, BIP Szkoły Podstawowej nr 41 im. Gwarków Rudzkich

 

Dodatkowych informacji udziela:
Jadwiga Kozłowska - tel. 322 449 000 do 10, wew. 8601

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Szkoły Podstawowe
Podmiot udostępniający informację:Kancelaria Urzędu Miasta
Informację opublikował:Bartosz Pilny
Data publikacji:23.07.2008 12:31
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Barbara Cholewka
Data aktualizacji:01.10.2020 09:11
Liczba wyświetleń dokumentu: 1351