Bartosz Pilny 21.01.2010 13:32 wersja do wydruku

OGŁOSZENIE

 

dotyczące wyników otwartego konkursu ofert w formie wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2010 r.:

 

  1. szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo,

  2. organizowanie przedsięwzięć w zakresie rekreacji ruchowej i rehabilitacji ruchowej oraz wypoczynku dla mieszkańców miasta oraz udostępniania i utrzymywania do tego celu bazy sportowo-rekreacyjnej,

  3. organizacja zawodów sportowo-rekreacyjnych o zasięgu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzykrajowym.

 

 

Prezydent Miasta Ruda Śląska

Plac Jana Pawła II 6

41-709 Ruda Śląska

Tel. 248 62 81 wew. 3120, 244 90 44

Fax. 32 248-73-48, e-mail: um_rsir@ruda-sl.pl

 

ogłasza, że Komisja Konkursowa wybrała następujące oferty:

 

1. Zapaśniczy Klub Sportowy „Slavia”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 225.200 zł.

b) „Otwarte mistrzostwa Rudy Śląskiej w zapasach dzieci – DRŚL”, - 5.000 zł.

 

2. Klub Sportowy „Rugby Club Ruda Śląska”

a) „Szkolenie sportowe oraz udział we współzawodnictwie dzieci i młodzieży”, - 36.900 zł.

 

3. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Grunwald” Ruda Śląska

a) „Szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 34.700 zł.

 

4. Śląski Klub Techniki Modelarskiej

a) „Szkolenie sportowo-techniczne dzieci i młodzieży w zakresie modelarstwa”, - 30.100 zł.

 

5. Klub Sportowy „Zgoda” Ruda Śląska

a) „Sportowe szkolenie dziewcząt w piłce ręcznej” - 65.700 zł.

 

6. Śląski Klub Sportów Technicznych „Formuła”

a) „Sportowe i politechniczne szkolenie dzieci i młodzieży”, - 37.900 zł.

b) „Otwarte Grand Prix Rudy Śląskiej – wyścigowych modeli samochodów sterowanych radiem z napędem elektrycznym.”, „Otwarty puchar Rudy Śląskiej – wyścigowych modeli samochodów sterowanych radiem z napędem spalinowym.” - 8.000 zł.

 

7. Uczniowski Klub Sportowy „Wolej” Ruda Śląska

a) „Prowadzenie szkolenia sportowego dla dzieci i młodzieży oraz udział we współzawodnictwie sportowym i rozgrywkach ligowych w dyscyplinie tenis stołowy”, - 61.600 zł.

b) „Organizowanie przedsięwzięć w zakresie rekreacji ruchowej i aktywnego wypoczynku dla mieszkańców miasta”, - 700 zł.

c) ”Organizacja ogólnodostępnych turniejów tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży szkolnej” - 4.000 zł.

 

8. Klub Sportowy „Pogoń”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 87.300 zł.

b) „Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym”, - 14.000 zł.

 

9. Miejski Klub Sportowy „Gwarek”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 67.900 zł.

b) „Organizowanie zawodów sportowo-rekreacyjnych dla ogółu dzieci i młodzieży szkolnej” - 5.000 zł.

 

10. Towarzystwo Lekkoatletyczne „Pogoń”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 100.200 zł.

 

11. Rudzkie Towarzystwo Hokejowe „Zryw” Ruda Śląska

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 40.500 zł.

b) „Turniej hokeja na lodzie”, - 1.500 zł.

c) „Turniej mini-hokeja dla drużyn z okręgu śląskiego”, - 1.500 zł.

 

12. Rudzki Klub Sportowy „MAT”

a) „Szkolenie i turnieje szkoleniowo-szachowe dla dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 52.600 zł.

b) „III Klasyfikacyjny turniej szachowy juniorów”; - 2.000 zł.

 

13. Górniczy Klub Sportowy „Grunwald"

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 30.400 zł.

 

14. Uczniowski Klub Sportowy „Floret Ruda Śląska”

a) „Szkolenie w zakresie szermierki – floret dziewcząt, uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży”, - 46.300 zł.

 

15. Rudzki Klub Curlingowy „Curlik”

a) „Szkolenie drużyn juniorek i juniorów rudzkiego klubu curlingowego”, - 11.000 zł.

 

16. Uczniowski Klub Sportowy „Halembianka 2001"

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 24.240 zł.

 

17. Miejski Akrobatyczny Klub Sportowy MAKS Ruda Śląska

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 20.900 zł.

b) „Organizacja zawodów sportowo-rekreacyjnych o zasięgu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzykrajowym” - 3.000 zł.

 

18. Rudzki Klub Kyokushin Karate

a) „Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie Karate Kyokushin”, - 28.300 zł.

 

19. Klub Sportowy „Slavia”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 132.400 zł.

b) „Mistrzostwa Rudy Śląskiej w podnoszeniu ciężarów w wyciskaniu leżąc”, - 1.000 zł.

c) „VIII Międzynarodowy turniej piłki nożnej „Jesteśmy w Europie”, - 5.000 zł.

d) „Pięć turniejów w mistrzostwo Rudy Śląskiej amatorów w tenisie ziemnym”, - 2.000 zł.

 

20. Towarzystwo Piłkarskie „Jastrząb”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 60.700 zł.

 

21. Koło PZW nr 92 KWK Halemba

a) „Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinach sportu wędkarskiego: spławikowej, rzutowej i spinningowej” - 10.500 zł.

b) „Organizacja zawodów sportowo-rekreacyjnych wędkarskich spławikowych i spinningowych” - 4.500 zł.

 

22. Górniczy Klub Sportowy „Wawel-Wirek”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 69.700 zł.

 

23. Katolicki Parafialny Klub Sportowy „Halemba”

a) „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 73.900 zł.

b) „Międzynarodowy młodzieżowy festiwal siatkówki – Ruda Śl. 2010” - 24.500 zł.

c) „Ogólnopolskie zawody w akrobatyce sportowej, skokach na ścieżce i trampolinie dzieci i młodzieży”, - 5.000 zł.

 

24. Górniczy Klub Sportowy „Urania”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 73.100 zł.

 

25. Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe „Gwiazda”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo”, - 89.600 zł.

b) „III Mistrzostwa Rudy Śląskiej przedszkolaków w mini piłce nożnej” - 2.000 zł.

c) „VII Międzynarodowy turniej trampkarzy 11-latków o puchar PM” - 24.200 zł.

d) „Cykl turniejów piłkarskich pod patronatem PM”, - 8.000 zł.

e) „XIII Turniej dzikich drużyn”, - 3.000 zł.

 

26. Górniczy Klub Sportowy „Śląsk”

a) „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo w klubach sportowych”, - 42.400 zł.

 

27. Uczniowski Klub Sportowy „Kochłowiczanka”

a) „Szkolenie w zakresie doskonalenia sprawności sportowej dzieci i młodzieży w sekcji pływania na poziomie startu w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwa Śląska i zawodów wojewódzkich”, - 53.600 zł.

 

28. Stowarzyszenie „Rudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku”

a) „Organizacja rekreacji i utrzymanie kondycji fizycznej poprzez prowadzenie gimnastyki izometrycznej w sali gimnastycznej oraz w wodzie w basenie kąpielowym”, - 4.000 zł

 

29. Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjum 7"

a) „Sport i rekreacja wśród dzieci i młodzieży”, - 3.000 zł.

 

30. Rudzki Klub Grotołazów „Nocek’

a) „Szkolenie adeptów taternictwa jaskiniowego” - 3.000 zł.

 

31. Klub Rekreacyjno- Sportowy TKKF „Jastrząb

a) „Organizacja rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców miasta oraz udostępnienie i utrzymanie dla tego celu bazy sportowo-rekreacyjnej”, - 12.000 zł.

 

32. Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Ruda Śląska

a) „Otylia jest wśród nas”, - 7.000 zł.

b) „IV Harcerska olimpiada sportowa” - 3.700 zł.

c) „Turniej tenisa stołowego zuchów, harcerzy i instruktorów hufca ZHP Ruda Śl.” - 2.000 zł.

 

33. Olimpiady Specjalne Polska

a) „Uczestnictwo osób niepełnosprawnych w zawodach i zajęciach sekcji sportowych i rekreacyjnych” - 15.000 zł.

b) „VI Regionalny mityng w jeździe konnej Olimpiad Specjalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną” - 1.600 zł.

c) „XII Regionalny turniej tenisa stołowego Olimpiad Specjalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną” - 2.300 zł.

d) „XI Regionalny turniej bowlingowi Olimpiad Specjalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną”, - 2.000 zł.

e) „X Regionalny turniej w halowej piłce nożnej Olimpiad Specjalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną”, - 3.200 zł.

f) „VIII Regionalny turniej piłki nożnej Olimpiad Specjalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną” - 3.500 zł.

 

34. Stowarzyszenie Klub „Zdebel”

a) „Organizacja rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców miasta w okresie całego roku 2010”, - 250.000 zł.

 

35. Ochotnicza Straż Pożarna „Remiza”

a) „Szkolenie politechniczne dzieci i młodzieży w zakresie modelarstwa redukcyjnego”, - 5.000 zł.

 

36. Uczniowski Klub Sportowy „15-Halemba”

a) „Organizacja rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców miasta oraz udostępnienie i utrzymanie dla tego celu bazy sportowo-rekreacyjnej”,- 6.600 zł.

 

37. Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe „Orlik”

a) „Cykliczne zajęcia rekreacyjno-sportowe z gier zespołowych dla dzieci i młodzieży”, - 1.000 zł.

b) „Turniej mini piłki nożnej: Orlik Cup 2010”, - 1.200 zł.

 

38. Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek dla Niepełnosprawnych, Najświętsze Serce Jezusa

a) „XIII Olimpiada radości” - 5.500 zł.

 

 

Dodatkowych informacji udziela: Sylwia Bińkowska - tel. 32-244-90-00 wew. 3121

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wynik konkursu z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2010r.
Podmiot udostępniający informację:Kancelaria Urzędu Miasta
Informację opublikował:Bartosz Pilny
Data publikacji:21.01.2010 13:32
Wytworzył lub odpowiada za treść:Andrzej Trzciński
Data na dokumencie:20.01.2010
Informację aktualizował:Bartosz Pilny
Data aktualizacji:21.01.2010 14:07