Bartosz Pilny 07.12.2016 12:45 wersja do wydruku

O G Ł O S Z E N I  E

 

Zgodnie z Uchwałą NR PR.0007.109.2013 Rady Miasta Ruda Śląska z dnia 2 lipca 2013 roku w sprawie warunków i trybu przyznawania wyróżnień i nagród, rodzajów wyróżnień i nagród za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w współzawodnictwie sportowym

 

Prezydent Miasta Ruda Śląska

Plac Jana Pawła II 6

41-709 Ruda Śląska

tel. 248-62-81, e-mail: prezydent@ruda-sl.pl

 

ogłasza listę nagrodzonych i wyróżnionych zawodników za wysokie wyniki sportowe w 2016 roku.

I. Zapaśniczy Klub Sportowy Slavia Ruda Śląska – zapasy styl wolny.

1.Adrian Hajduk

- I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

2.Grzegorz Łabus

- I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

3.Andrzej Sokalski

- I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

4.Natalia Strzałka

- II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

5.Kamil Wojciechowski

- III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

6.Dominika Kulwicka

- III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

7.Daria Szymeczko

- III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

8.Natalia Kubaty

- III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

9.Alicja Kubaty

- III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

10.Arkadiusz Orłowski

- I miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 04 – 05.03.2016 Osielsk.

11.Justyna Respondek

- III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 22 – 23.04.2016 Chełm.

12.Bartosz Szałowski

- II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 01 – 02.04.2016 Teresin.

13.Kamila Kulwicka

- II miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 01 – 03.05 Olsztyn.

14.Klaudiusz Wiezner

- III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 06 – 08.05.2016 Lidzbark Warmiński.

15.Karolina Stróżyk

- III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 01 – 03.05 Olsztyn.

16.Nicol Wiezner

- III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 01 – 03.05 Olsztyn.

17.Bartosz Kowalczyk

- III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 06 – 08.05.2016 Lidzbark Warmiński.

Trenerzy:

Elżbieta Garmulewicz

Tomasz Garczyński

Władysław Dziura

 

II. Śląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział Ruda Śląska - ratownictwo wodne.

1.Klaudiusz Matura

- I miejsce Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym Juniorów 05 – 11.09.2016 Eidhoven.

2.Anna Nocoń

- I miejsce Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów Płock.

3.Magdalena Skudlik

- II miejsce Mistrzostwa Świata Juniorów w Ratownictwie Wodnym 05 – 11.09.2016 Eidhoven.

4.Aleksandra Spodzieja

- I miejsce Morskie Mistrzostwa Polski  30 – 31.07.2016 Ustka.

5.Marta Skudlik

- II miejsce Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym Juniorów 05 – 11.09.2016 Eidhoven.

Trener Mateusz Niegot

 

III. Katolicki Parafialny Klub Sportowy Halemba Ruda Śląska –  akrobatyka sportowa.

1.Monika Skorupa

- II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej 23 – 25.09.2016 Zielona Góra.

 

IV. Górniczy Klub Sportowy Czarni Bytom – judo.

1. Paulina Dziopa

- III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 22.10.2016 Katowice.

 

V. Klub Sportowy Pogoń Ruda Śląska - zapasy styl klasyczny i styl wolny.

Styl wolny

1.Aleksander Wojtachnio

- II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08 – 10.09.2016 Zgierz.

Trener:

Jan Walkowiak 

Styl klasyczny

2.Robert Strzałka

- III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 27 – 28.05.2016 Poznań.

3.Marek Noga

- III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 22 – 23.04.2016 Pabianice.

4.Jerzy Sekura

- I miejsce Mistrzostwa Świata Weteranów 07 – 09.10.2016 Seinajoki Finlandia.

Trener:

Piotr Topolski

 

VI. Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław zapasy styl klasyczny.

1.Dawid Kareciński

- I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 08.-10.09.2016 Zgierz.

 

VII. Uczniowski Klub Sportowy Grot Ruda Śląska – łucznictwo.

1.Justyna Wyciślik

2.Dominika Klyszcz

3.Karolina Skawińska

- I miejsce drużynowo Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 12 – 13.03.2016 Zgierz.

4.Patrycja Boniek

- II miejsce drużynowo Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 05 – 07.08.2016 Dobrcz.

Trener:

Dariusz Wyciślik

 

VIII. AZS AWF Wrocław – lekkoatletyka.

1.Angelika Stępień

- I miejsce sztafeta 4 x 400 m. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 05 – 06.03.2016 Toruń.

 

IX. Stowarzyszenie Centrum Formy Dąbrowa Górnicza.

1.Krzysztof Rumel

- II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym 07 – 08.10.2016 Warszawa.

 

X. Uczniowski Klub Sportowy Śląsk Ruda Śląska – boks.

1.Konrad Gawron

- I miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 03 – 10.07.2016 Ząbkowice Śląskie.

 

XI. Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Gwiazda Ruda Śląska – piłka nożna.

Mikołaj Feser, Jakub Joszko, Maciej Kuropatwa, Maciej Kowalski, Dawid Mryka, Szczepan Mryka, Dawid Studnik, Mateusz Świerczyński, Hubert Szaraniec, Andrzej Sztreja, Kamil Wojciuch, Bartosz Baranowicz, Mateusz Bąk.

- II miejsce Mistrzostwa Polski w futsalu w kategorii U-14  30.01.2016  Bielsko Biała.

Trener:

Michał Grzywaczewski

 

XII. Klub Sportowy Zgoda Ruda Śląska – piłka ręczna kobiet.

Paulina Wieczorek, Wiktoria Ciaś, Weronika Sobańska, Agnieszka Iwanowicz, Julia Skubacz, Marta Weihrauch

- III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej 18 – 23.07.2016 Karpacz.

Trener:

Józef Szmatłoch

 

XIII. Uczniowski Klub Sportowy Manta Ruda Śląska – pływanie.

1.Patrycja Szymczak

- I miejsce 10m stylem dowolnym, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w pływaniu 04 – 06.03.2016 Olsztyn.

 

XIV. Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska – karate , ju jitsu.

1.Andrzej Ogonowski

- I miejsce Mistrzostwa Europy Karate 21 – 22.05.2016 Warna.

2.Marcin Maciulewicz

- II miejsce Mistrzostwa Europy Juniorów Ju jitsu 24 – 25.09.2016 Gelsenkirchen Niemcy.

Trener

Roman Dymek

 

XV. Towarzystwo Lekkoatletyczne Pogoń Ruda Śląska – lekkoatletyka.

1.Krzysztof Dudek

- III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski trójskok 30 – 31.07.2016 Jelenia Góra.

2. Natalia Zawronek

- III miejsce Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych bieg 300 m. 12 – 14.02.2016 Spała.

Trenerzy:

Krzysztof Kotulski, Katarzyna Czyż.

 

XVI. Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF Jastrząb Ruda Śląska – biegi długodystansowe.

1.August Jakubik

- trener złotej medalistki Drużynowych Mistrzostw Europy w biegu 24 godzinnym.

 

XVII. Klub Sportowy Iskra Zabrze – gimnastyka sportowa.

1.Wanda Mnich

- I miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  ćwiczenia w gimnastyce sportowej 28.06.2016 Olsztyn.

2.Barbara Sikora

- I miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 28 – 29.10.2016 Zabrze.

 

XVII. Miejski Klub Sportowy Pałac Młodzieży Katowice – gimnastyka sportowa.

1.Walentyna Smołka

- II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w gimnastyce sportowej  19 – 20.11.2016 Olsztyn.

 

Informację przygotował: Jerzy Siwy - tel. 32-244-90-43

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Lista nagrodzonych i wyróżnionych zawodników i trenerów za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2016 r.
Podmiot udostępniający informację:Kancelaria Urzędu Miasta
Informację opublikował:Bartosz Pilny
Data publikacji:07.12.2016 12:45
Wytworzył lub odpowiada za treść:Andrzej Trzciński
Data na dokumencie:05.12.2016
Informację aktualizował:Bartosz Pilny
Data aktualizacji:07.12.2016 12:45