Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych wraz z pracami towarzyszącymi (w tym na ich przebudowę), tj. przebudowa wylotu kanalizacji deszczowej W1, wykonanie wylotu W2, wykonanie rowu R-1, przebudowa przepustu P-1 wraz z umocnieniem rowu oraz na usługę wodną polegającą na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych, do urządzeń wodnych.

KO.6341.22.2018

Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych wraz z pracami towarzyszącymi (w tym na ich przebudowę), tj. przebudowa wylotu kanalizacji deszczowej W1, wykonanie wylotu W2, wykonanie rowu R-1, przebudowa przepustu P-1 wraz z umocnieniem rowu oraz na usługę wodną polegającą na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych, do urządzeń wodnych, w ramach inwestycji pn. „Drogi dojazdowe do zbytych nieruchomości mieszkalnych – budowa drogi przy ul. Wireckiej 61 w Rudzie Śląskiej”.

 

Dodatkowych informacji udziela: Agnieszka Jas - tel. 32 244-90-00 do 10 wew. 4031

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych wraz z pracami towarzyszącymi (w tym na ich przebudowę), tj. przebudowa wylotu kanalizacji deszczowej W1, wykonanie wylotu W2, wykonanie rowu R-1, przebudowa przepustu P-1 wraz z umocnieniem rowu oraz na usługę wodną polegającą na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych, do urządzeń wodnych.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Ruda Śląska
Informację opublikował:Agnieszka Osiewalska-Belok
Informację wytworzył:Eugeniusz Malinowski
Data na dokumencie:14.09.2018
Data publikacji:14.09.2018 12:53

Rejestr zmian dokumentu

pokaż