w sprawie powołania Komisji Przetargowej do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: "Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy nowego budynku Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Szkolnej w Rudzie Śląskiej - Bielszowice wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę"

Zarządzenie NR SP.0050.2.118.2019 Prezydenta Miasta Ruda Śląska z dnia 10 maja 2019 r. w spawie powołania Komisji Przetargowej do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: "Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy nowego budynku Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Szkolnej w Rudzie Śląskiej - Bielszowice wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę"

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:w sprawie powołania Komisji Przetargowej do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: "Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy nowego budynku Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Szkolnej w Rudzie Śląskiej - Bielszowice wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę"
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Ruda Śląska
Informację opublikował:Barbara Cholewka
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:10.05.2019
Data publikacji:15.05.2019 13:59

Rejestr zmian dokumentu

pokaż