Skład Komisji w kadencji 2018 - 2023.

­

1. Mariusz Pakuza                    -      Przewodniczący

2. Ewa Chmielewska

3. Wioletta Nowak

4. Andrzej Pacławski

5. Krzysztof Piechaczek

6. Aleksandra Skowronek

7. Marek Szymański

8. Wioletta Tkocz

9. Dariusz Wesoły

10. Łukasz Wodarski               -      Wiceprzewodniczący

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Skład Komisji w kadencji 2018 - 2023.
Podmiot udostępniający informację:Kancelaria Rady Miasta
Informację opublikował:Barbara Kopała
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:29.11.2018 09:40

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
30.10.2019 13:34 Edycja dokumentu (Marzena Krzyszczuk)
23.01.2019 15:09 Edycja dokumentu (Barbara Kopała)
30.11.2018 13:37 Edycja dokumentu (Barbara Kopała)
29.11.2018 09:40 Utworzenie dokumentu. (Barbara Kopała)