Skład Komisji w kadencji 2018 - 2023.

­

1. Dariusz Wesoły            -       Przewodniczący

2. Ewa Chmielewska

3. Stefania Krawczyk

4. Wioletta Nowak

5. Andrzej Pacławski

6. Krzysztof Piechaczek

7. Marcin Pierończyk

8. Zofia Skowrońska

9. Marek Szymański        -       Wiceprzewodniczący

10. Łukasz Wodarski

12. Rafał Wypior

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Skład Komisji w kadencji 2018 - 2023.
Podmiot udostępniający informację:Kancelaria Rady Miasta
Informację opublikował:Barbara Kopała
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:29.11.2018 09:41

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
29.05.2020 09:35 Edycja dokumentu (Marzena Krzyszczuk)
30.10.2019 13:38 Edycja dokumentu (Marzena Krzyszczuk)
16.01.2019 13:36 Edycja dokumentu (Barbara Kopała)
16.01.2019 13:35 Edycja dokumentu (Barbara Kopała)
20.12.2018 16:15 Edycja dokumentu (Barbara Kopała)
30.11.2018 13:39 Edycja dokumentu (Barbara Kopała)
29.11.2018 09:41 Utworzenie dokumentu. (Barbara Kopała)