Podziękowanie

­

 

PODZIĘKOWANIE

 

Szanowni Państwo!

W związku z zakończeniem naszych wspólnych prac związanych z przygotowaniem, przeprowadzeniem, ustaleniem wyników głosowania w 78 Obwodowych Komisjach Wyborczych w Rudzie Śląskiej oraz dostarczeniem protokołów z głosowania do punktu odbioru w Urzędzie Miasta, pragnę serdecznie pogratulować i podziękować wszystkim Państwu członkom Komisji, Przewodniczącym oraz ich Zastępcom.

Dziękuję również operatorom informatycznym, obsługującym Komisje, Kierownictwu i opiekunom z ramienia szkół, przedszkoli, Domów Kultury, przychodni lekarskich, Szpitala Miejskiego, Domów Pomocy, Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej i innych, w których miały siedzibę nasze Komisje.

Dziękuję również Panu Komendantowi Policji w Rudzie Śląskiej, podległym funkcjonariuszom oraz Straży Miejskiej za pomoc i „robotę” prewencyjną.

Dziękuję pracownikom samorządowym Urzędu Miasta Ruda Śląska, w szczególności z Kancelarii Rady Miasta, Wydziału Administracyjnego, Wydziału Informatyki, Wydziału Spraw Obywatelskich, Wydziału Komunikacji, Wydziału Finansowo – Księgowego i innych, których praca zaowocowała bardzo dobrym efektem w postaci przyjęcia przez Okręgową Komisję Wyborczą w Katowicach protokołów z wynikami z wyborów w obwodach głosowania w naszym mieście, bez konieczności dokonywania przez Państwa Komisje korekt. O godzinie 7.00 w poniedziałek otrzymaliśmy dokument poświadczający „rozliczenie” się Rudy Śląskiej w tym temacie. A więc, jeszcze raz dziękuję!

Od dziś rozpoczynamy dokonywanie przelewów na Państwa konta z tytułu należnych diet lecz mimo to proszę o odrobinę cierpliwości, ponieważ ze względu na dosyć pracochłonne procedury, które narzucają nam programy finansowo – księgowe, będziemy mogli zakończyć przelewy dla 722 osób po upływie 7 - 8 dni. Dla przypomnienia wysokość diet przedstawia się następująco: przewodniczący - 500,- zł, zastępca przewodniczącego - 400,- zł, członek komisji - 350,- zł.

Dokładne wyniki wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP zarówno z terenu naszego miasta (zbiorcze), w poszczególnych obwodach, w całym „naszym” Okręgu wyborczym nr 31 i 74, jak również w całym kraju mogą Państwo obejrzeć wchodząc na stronę Państwowej Komisji Wyborczej: https://wybory.gov.pl

                Z wyrazami szacunku,

                     Andrzej Piotrowski

          Miejski Koordynator Wyborczy
                    w Rudzie Śląskiej           
                    wraz z Zespołem

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Podziękowanie
Podmiot udostępniający informację:Kancelaria Rady Miasta
Informację opublikował:Marzena Krzyszczuk
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:16.10.2019
Data publikacji:16.10.2019 14:13

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
16.10.2019 14:13 Utworzenie dokumentu. (Marzena Krzyszczuk)